The Square

ca

WikiRank.net
wer. 1.6.3

The Square

Jakość:

Ten film zajmuje 4283. miejsce w globalnym rankingu filmów. Artykuł „The Square“ w katalońskiej Wikipedii posiada 41.3 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 17 referencji oraz 8 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (katalońskiej).

Osiągnięcia za cały czas:
Globalna Wikipedia:
4283. miejsce w wielojęzycznym rankingu filmów.

Od czasu utworzenia artykułu "The Square" jego treść była napisana przez 4 zarejestrowanych użytkowników katalońskiej Wikipedii oraz edytowana przez 499 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Artykuł „The Square“ jest na 4283. miejscu в глобальном рейтинге filmów w Wikipedii za cały czas.

Ten artykuł jest cytowany 216 razy w katalońskiej Wikipedii oraz cytowany 4211 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Kataloński): Nr 6261 w lipcu 2022 roku
  • Globalny: Nr 841 w maju 2017 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Kataloński): Nr 5338 w maju 2021 roku
  • Globalny: Nr 4982 w maju 2017 roku

Dla danego artykułu znaleziono 34 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
The Square (2017 film)
89.4483
2Serbsko-chorwacki (sh)
The Square (film, 2017)
64.2279
3Indonezyjski (id)
The Square
44.1803
4Ukraiński (uk)
Квадрат (фільм, 2017)
41.9072
5Serbski (sr)
Сквер (филм из 2017)
41.558
6Kataloński (ca)
The Square
41.3482
7Niemiecki (de)
The Square (2017)
37.7949
8Szwedzki (sv)
The Square
37.581
9Japoński (ja)
ザ・スクエア 思いやりの聖域
34.9953
10Hiszpański (es)
The square (película de 2017)
32.7616
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "The Square" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
The Square (2017 film)
2 950 340
2Francuski (fr)
The Square (film, 2017)
605 381
3Włoski (it)
The Square (film 2017)
523 600
4Niemiecki (de)
The Square (2017)
517 800
5Rosyjski (ru)
Квадрат (фильм, 2017)
369 612
6Szwedzki (sv)
The Square
238 421
7Hiszpański (es)
The square (película de 2017)
209 297
8Japoński (ja)
ザ・スクエア 思いやりの聖域
94 811
9Chiński (zh)
抓狂美術館
76 060
10Niderlandzki (nl)
The Square
70 535
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "The Square" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
The Square (2017 film)
9 895
2Francuski (fr)
The Square (film, 2017)
2 162
3Rosyjski (ru)
Квадрат (фильм, 2017)
1 753
4Włoski (it)
The Square (film 2017)
1 730
5Niemiecki (de)
The Square (2017)
1 307
6Hiszpański (es)
The square (película de 2017)
684
7Tajski (th)
อาร์ต ตัวแม่งงงงงง
605
8Szwedzki (sv)
The Square
350
9Chiński (zh)
抓狂美術館
335
10Japoński (ja)
ザ・スクエア 思いやりの聖域
325
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "The Square" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
The Square (2017 film)
110
2Francuski (fr)
The Square (film, 2017)
71
3Niemiecki (de)
The Square (2017)
44
4Włoski (it)
The Square (film 2017)
25
5Rosyjski (ru)
Квадрат (фильм, 2017)
25
6Szwedzki (sv)
The Square
20
7Hiszpański (es)
The square (película de 2017)
17
8Japoński (ja)
ザ・スクエア 思いやりの聖域
17
9Chiński (zh)
抓狂美術館
17
10Fiński (fi)
The Square
13
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "The Square" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Arabski (ar)
المربع (فلم)
2
2Turecki (tr)
Kare (film)
1
3Azerski (az)
Kvadrat (film, 2017)
0
4Białoruski (be)
Квадрат (фільм, 2017)
0
5Bułgarski (bg)
Квадратът
0
6Kataloński (ca)
The Square
0
7Duński (da)
The Square (film)
0
8Niemiecki (de)
The Square (2017)
0
9Grecki (el)
Το Τετράγωνο (ταινία)
0
10Angielski (en)
The Square (2017 film)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "The Square" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Norweski (no)
The Square
616
2Angielski (en)
The Square (2017 film)
422
3Perski (fa)
مربع (فیلم ۲۰۱۷)
270
4Francuski (fr)
The Square (film, 2017)
253
5Szwedzki (sv)
The Square
218
6Kataloński (ca)
The Square
216
7Rosyjski (ru)
Квадрат (фильм, 2017)
190
8Japoński (ja)
ザ・スクエア 思いやりの聖域
186
9Polski (pl)
The Square (film 2017)
164
10Ukraiński (uk)
Квадрат (фільм, 2017)
164
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Kataloński:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Kataloński:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Kataloński:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Kataloński:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Kataloński:
Globalnie:
Cytowania:
Kataloński:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
المربع (فلم)
azAzerski
Kvadrat (film, 2017)
beBiałoruski
Квадрат (фільм, 2017)
bgBułgarski
Квадратът
caKataloński
The Square
daDuński
The Square (film)
deNiemiecki
The Square (2017)
elGrecki
Το Τετράγωνο (ταινία)
enAngielski
The Square (2017 film)
esHiszpański
The square (película de 2017)
euBaskijski
The Square (2017ko filma)
faPerski
مربع (فیلم ۲۰۱۷)
fiFiński
The Square
frFrancuski
The Square (film, 2017)
glGalicyjski
The Square
heHebrajski
הריבוע
hyOrmiański
Քառակուսի (ֆիլմ, 2017)
idIndonezyjski
The Square
itWłoski
The Square (film 2017)
jaJapoński
ザ・スクエア 思いやりの聖域
koKoreański
더 스퀘어 (2017년 영화)
nlNiderlandzki
The Square
noNorweski
The Square
plPolski
The Square (film 2017)
ptPortugalski
Rutan
ruRosyjski
Квадрат (фильм, 2017)
shSerbsko-chorwacki
The Square (film, 2017)
srSerbski
Сквер (филм из 2017)
svSzwedzki
The Square
thTajski
อาร์ต ตัวแม่งงงงงง
trTurecki
Kare (film)
ukUkraiński
Квадрат (фільм, 2017)
viWietnamski
The Square (phim 2017)
zhChiński
抓狂美術館

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Kataloński:
Nr 5338
05.2021
Globalny:
Nr 4982
05.2017

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Kataloński:
Nr 6261
07.2022
Globalny:
Nr 841
05.2017

Historia rankingu popularności lokalnej

Historia rankingu popularności globalnej

Historia rankingu ZA lokalnego

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

pt: Rutan

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W katalońskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: República Democràtica del Congo, Rafael Yuste i Abel, Juan Fernández Benítez, Pere Casacuberta Camps, Rudi García, Marcel Lefebvre, Michael Olise, Marta Montaner Santomà, Vito Quiles, Fèlix el gat.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji